Wiercenie w betonie diamentowym wiertłem koronowym to technika o precyzji nieporównywalnie większej od dokładności, oferowanej przez popularne wiertła kręte

Chociaż diamentowe wiertło koronowe w połączeniu z profesjonalną wiertnicą to tandem o wiele bardziej precyzyjny, niż najlepsza wiertarka z wiertłem krętym, to uzyskanie należytej precyzji wiercenia w betonie wiertłami koronowymi także wymaga doświadczenia i znajomości tematu.

Każda średnica wiercenia i każdy materiał, w którym wykonujemy otwory diamentowymi wiertłami koronowymi, mają swoją specyfikę. Inaczej zachowuje się wiertło, zmienia się obciążenie cieplne. Także wiertnica zachowuje się w specyficzny sposób, właściwy konkretnemu materiałowi, w którym wiercimy.

Dlatego nasze doświadczenie daje nam pewność, że poradzimy sobie z (prawie) każdym wyzwaniem, jakie postawi przed nami zleceniodawca. Jeżeli zdarza się – co ma miejsce rzadko, niemniej nie da się tego wykluczyć – że do konkretnego zadania niezbędne jest specjalistyczne wiertło koronowe, to jesteśmy skłonni zakupić je specjalnie pod dane zlecenie.

Ponieważ część naszej firmy zajmuje się profesjonalnym, autoryzowanym montażem klimatyzacji w obiektach prywatnych i komercyjnych, to technikę wiercenia koronowego znamy od lat. Wykonujemy także nietypowe zadania, jak np. wiercenie w nocy. Dojeżdżamy wszędzie, gdzie tylko nasz zleceniodawca uzna, że solidność wykonania prac jest warta kwoty, na jaką wycenimy usługę.

Jest jednak taka kwestia, którą musi wziąć na siebie zleceniodawca: to odpowiedzialność za ewentualne konsekwencje złego wyznaczenia miejsca wiercenia otworu. Wiercimy tam, gdzie pokaże nam Klient. O ile obecność kabli pod tynkiem – o ile są już pod prądem – można łatwo sprawdzić odpowiednim przyrządem, o tyle wykrycie kanału wentylacyjnego lub rury kanalizacyjnej w grubej ścianie wymaga często dostępu do planów budynku. Wiertnica dysponuje potężnym momentem obrotowym i takie przeszkody „połyka” bez przysłowiowego mrugnięcia okiem.

Zapraszamy do kontaktu meilowego – prosimy o podanie szczegółów wiercenia, a my odezwiemy się jak najszybciej.

Wiercenie w betonie Diamentowe wiertła koronowe Wysoka precyzja wiercenia, profesjonalne narzędzia
Wiercenie w betonie to poważna sprawa. Opisz zlecenie, a chętnie się nim zajmiemy!