W stałej dostępności posiadamy szeroki zakres średnic wierteł koronowych – od 52 do 600 mm. Nasze wiertła są nie tylko wysokiej jakości, lecz także dbamy o to, aby były w dobrym stanie

Nasze wiertnice dysponują rezerwą momentu obrotowego oraz szerokim wachlarzem ustawień. To umożliwia oferowanie wiercenia otworów w różnorodnych materiałach wiertłami o wielu średnicach. Podziałka średnic oznacza precyzyjne dopasowanie średnicy wierconego otworu do wymagań zleceniodawcy.

Ponieważ diamentowe wiertło koronowe jest rurą z czołową częścią skrawającą, to każdej średnicy wiercenia dedykowane jest konkretne wiertło. Może ono być wiertłem uniwersalnym lub opracowanym specjalnie dla konkretnego materiału budowlanego – tak, aby zapewnić jak najwyższą precyzję wiercenia.

Jednak dobór odpowiedniego wiertła koronowego to nie wszystko. A to dlatego, że tylko narzędzia w doskonałym stanie technicznym zapewniają odpowiednią precyzję wiercenia. Zniszczone wiertło może powodować niestabilności w pracy wiertnicy, mieć kłopoty z odprowadzaniem urobku. W takich sytuacjach może być konieczne dopasowanie posuwu narzędzia do aktualnych warunków pracy, na bieżąco.

W specyficznych warunkach konieczność taka może zachodzić także przy niezużytych narzędziach, jednak my staramy się o to, aby na bieżąco pilnować stanu diamentowych wierteł koronowych. Stała wymiana narzędzi na nowe zapewnia ich prawidłową pracę podczas obróbki skrawaniem – wiercenia w betonie i innych materiałach budowlanych.

Zapraszamy do kontaktu meilowego – prosimy o podanie szczegółów wiercenia, a my odezwiemy się jak najszybciej.

Wiercenie w betonie Diamentowe wiertła koronowe Wysoka precyzja wiercenia, profesjonalne narzędzia
Wiercenie w betonie to poważna sprawa. Opisz zlecenie, a chętnie się nim zajmiemy!